Blog

články - zážitky - cestopisy - aktuality z cestovatelského světa

Pravidelně pro vás připravujeme články spojené s cestováním

Inspirujeme se různými tématy z oblasti cestování a připravujeme příspěvky, které cílí jak na různé destinace, tak i na tipy a rady týkající se cestování. Uveřejňujeme pro vás aktuální novinky ze světa dodavatelů cestovních služeb, od leteckých společností, až po  různá ubytovací zařízení.

Nevynecháváme ani aktuální trendy turismu a různé vychytávky, které cestovatelům můžou ulehčit cestu.

Na příspěvcích se podílí jak naši průvodci a partneři, tak i samotní cestovatelé. Rádi se dozvídáme o nových destinacích a sdílíme si různé zážitky, které nám dělají život bohatější.

Výzva pro cestovatele: „pojď nám říct, kde jsi byl a jaké to bylo“

Dlí ve vás psavec, pisálek, či rovnou spisovatel, blogger? Máte-li nutkavou potřebu sdělit světu, co báječného jste na svých toulkách zažili nebo jaké to je na druhém konci světa, pojďte do toho.  

Uvítáme nové příspěvky na našem blogu. Rádi budeme relevantní příspěvky sdílet na našem blogu a šířit mezi další čtenáře. Jestli se chcete zapojit, začněte tím, že nám napíšete třeba o tom, jak jste procestovali danou zemi, co vám to přineslo, a to na e-mail: info@travelsmart.com.

Do přírody s naším průvodcem!

  • Blog
  • Kalendář akcí
12. dubna 2018 16:00 Praha Malá Strana - střed ostrova Kampa u brány k Sovovým mlýnům zdarma
1.3.2018

Taky už cítíte za okny jaro? Vydejte se s námi za skrytými skvosty okolí Malé Strany s naším průvodcem.

Více

Do ovocných sadů Hostivaře a Milíčovského lesa

  • Blog
  • Kalendář akcí
29. června 2017 Sraz v 16:30 Sraz: travnatá plocha před tram zast. Hostivařská (linky č. 22, 26) Cena: dospělý 50 Kč, děti – zdarma.
12.6.2017

Přijměte pozvání na vycházku, která vás zavede do malebného údolí potoka Botiče s návštěvou sadu u Hostivařské přehrady.

Více

Letní domy k pronájmu přes léto i na Silvestra. Máme pro vás Tipy!

  • Blog
24.4.2017

Rádi trávíte víkendy v Česku? Ať už s přáteli nebo s rodinou? Přemýšlíte kde příště uspořádáte oslavu, grilovačku, rozlučku se svobodou nebo prostě jen chcete vyrazit na výlet? Nechte se inspirovat několika tipy na pronájem letních domů, kdy některé z nich jsou v nabídce po celý rok!

Více

Dovolená na jachtě s našimi průvodci Petrem a Davidem

  • Blog
  • Kalendář akcí
9. září 2017 08:00 Chorvatsko předběžná cena 7 900 Kč
22.4.2017

Dovolená na Jachtě s našimi průvodci – pohodáři. Věčně pozitivní Poutník Petr Hirsch a hudebně nadaný námořník David Vaniš, kdo zaváhá, přijde o spoustu zábavy a dobrodružství!

Více

Výzva Epic5 Challenge 2017 na Havajských ostrovech

  • Blog
4.2.2017

Jak jsme se dostali k tak poutavému závodu a proč jsme na jeho samotném začátku i úplném konci tak „důležití?“ Ponořte se s námi do příběhu, ve kterém se právě nacházíme a který naplno odstartuje za pár měsíců!

Více

Vietnam – cestopis

  • Blog
3.2.2017

Nápad navštívit Vietnam se zrodil  docela snadno. Do Asie jsem se chtěla už dlouho podívat. V momentě, kdy se začala cesta rýsovat a přišlo na řadu rozhodnutí, jaká země to bude, shodli jsme se s přáteli jednomyslně – Vietnam.

Více