Cestujeme spolu

Projekt “Cestujeme spolu” je pro všechny. Nezáleží na tom, zda cestujete prstem po mapě nebo zda každou chvíli vyrážíte na exotické cesty. Vítáme všechny, tedy ty, kteří o cestování sní, mluví, přemýšlejí nebo ho realizují.

Projekt si dává za cíl umožnit spojení lidí, kteří by se jinak nesetkali a poskytuje tak příležitost k navázání kontaktů, přátelství či cestovního partnerství.

Všichni příznivci Travel Smart jsou informování o akcích s cestovatelskou tématikou, které sami pořádáme nebo partnersky podporujeme. Ať už jde o besedy se zajímavými lidmi, společné povídání o zážitcích s cestovateli, výstava fotografií nebo setkání lidí, kteří si společně vymění nepřeberné množství cestovatelských zkušeností a informací v dobré kavárně. Vše máte možnost poznat a společně s námi zažít.

Příklad pro Vás:

Plánuji cestu na Bali, avšak nemám žádné kontakty ani společníka na cesty. Chtěl bych tak získat informace, nebo možná jet s někým, kdo taktéž plánuje podobnou cestu a třeba to tam i zná, má kontakt na místní a může mi poradit s cestou.

Sledujte náš Facebook “Travel Smart: Cestujeme spolu”.

Kalendář akcí

Co se bude dít?

Spolu s partnery a nadšenci pravidelně pořádáme nejrůznější akce. V dnešní zrychlené době je dobré najít si čas a vzájemně se poznat, podebatovat o cestování a o vašich i našich zkušenostech a snech. Setkání probíhají nejrůznějšími způsoby. Může to být setkání někde v kavárně při příjemné besedě, nebo o společné putování přírodou. Sledujte náš kalendář akcí a přidejte se.

Do přírody s naším průvodcem!

  • Blog
  • Kalendář akcí
12. dubna 2018 16:00 Praha Malá Strana - střed ostrova Kampa u brány k Sovovým mlýnům zdarma
1.3.2018

Taky už cítíte za okny jaro? Vydejte se s námi za skrytými skvosty okolí Malé Strany s naším průvodcem.

Více