Cestujeme spolu

Projekt “Cestujeme spolu” je pro všechny. Nezáleží na tom, zda cestujete prstem po mapě nebo zda každou chvíli vyrážíte na exotické cesty. Vítáme všechny, tedy ty, kteří o cestování sní, mluví, přemýšlejí nebo ho realizují.

Projekt si dává za cíl umožnit spojení lidí, kteří by se jinak nesetkali a poskytuje tak příležitost k navázání kontaktů, přátelství či cestovního partnerství.

Všichni příznivci Travel Smart jsou informování o akcích s cestovatelskou tématikou, které sami pořádáme nebo partnersky podporujeme. Ať už jde o besedy se zajímavými lidmi, společné povídání o zážitcích s cestovateli, výstava fotografií nebo setkání lidí, kteří si společně vymění nepřeberné množství cestovatelských zkušeností a informací v dobré kavárně. Vše máte možnost poznat a společně s námi zažít.

Příklad pro Vás:

Plánuji cestu na Bali, avšak nemám žádné kontakty ani společníka na cesty. Chtěl bych tak získat informace, nebo možná jet s někým, kdo taktéž plánuje podobnou cestu a třeba to tam i zná, má kontakt na místní a může mi poradit s cestou.

Sledujte náš Facebook “Travel Smart: Cestujeme spolu”.

Kalendář akcí

Co se bude dít?

Spolu s partnery a nadšenci pravidelně pořádáme nejrůznější akce. V dnešní zrychlené době je dobré najít si čas a vzájemně se poznat, podebatovat o cestování a o vašich i našich zkušenostech a snech. Setkání probíhají nejrůznějšími způsoby. Může to být setkání někde v kavárně při příjemné besedě, nebo o společné putování přírodou. Sledujte náš kalendář akcí a přidejte se.

V současné chvíli nemáme naplánovanou žádnou akci.

Podívat se můžete na historii našich akcí.

V naší facebookové skupině to žije!

Nemáte s kým cestovat? Chcete se spojit se stejně naladěnými lidmi?

V naší facebookové skupině vítáme každého, kdo rád cestuje a nechce cestovat sám. Ve skupině můžete najít parťáka na cesty. Napište, kam chcete vyrazit a třeba se najde někdo, kdo by se k Vám rád připojil. Není nic snazšího, než sepsat pár řádků a pak už jen sledovat, kdo se přidá. Pravidelně se budou konat společenské akce s cestovatelskou tématikou, kde můžete poznat zajímavé lidi a dozvědět se více o cestování ostatních.

V případě, že nemáte facebook a chtěli byste najít parťáka nebo získat užitečné rady, napište nám na náš email info@travelsmart.cz a my váš požadavek sami zveřejníme.

Sledujte náš INSTAGRAM