O nás

O projektu Travel Smart

Cestovní portál Travel Smart vznikl s cílem propojovat jednotlivé cestovatele a poskytovat cestovní poradenství lidem, kteří nemají dostatek času plánovat trasy, chtějí ušetřit čas při vyhledávání dopravních spojení, ubytovacích služeb a přejí si sestavit plán cesty podle vlastních preferencí.
Mezi další cíle projektu patří zprostředkování služeb průvodců, kteří nabízejí netradiční a zajímavé cestovní služby jak v České republice, tak i ve světě.

Záleží nám na osobním přístupu ke každému klientovi a snažíme se poradit a nabídnout služby, které by v rámci běžného života vyhovovaly i nám samotným. Dbáme na výběr partnerů, se kterými spolupracujeme, a záleží nám na oboustranně prospěšné spolupráci.

V rámci projektu Travel Smart vznikl i miniprojekt „Cestujeme spolu“, který se přidržuje jednoduché myšlenky – sdružování cestovatelů. Za tímto účelem byla vytvořena i facebooková komunita, která se věnuje poskytování cestovatelských informací, tipů a rad až po hledání toho správného „parťáka“ na cesty.

Naše vize je být v přímém kontaktu jak s klienty, tak s partnery. Rádi se pravidelně setkáváme s příznivci cestování, a proto pořádáme besedy a různá setkání s cestovatelskou tématikou.

Reference

Vždycky jsme si mysleli, že zakoupit letenku zvládne s internetem snad úplně každý. Není to však zas až taková legrace, když máte konkrétní zadání, potřebujete těch letenek dvacet a ještě k tomu letíte přes půl zeměkoule – z Prahy na Hawaii. Brzy zjistíte, že o letenkách nevíte zhola nic a že jejich koupě je mistrovství hodné burzovního makléře. K našemu velkému štěstí se na naši facebookovou výzvu ozvala Pavla Plisková z TravelSmart.cz, která za nás po dobu tří měsíců monitorovala trh, vybrala nám nejefektivnější let a ještě pomohla založit zákaznický účet, abychom nasbírali potřebné míle pro náš další let za dobrodružstvím. Pavla odpovídala vždy s úsměvem, trpělivostí a velikou ochotou. Letenky máme a hurá, letíme na Hawaii. Výzva Epic5 Challenge 2017 může být pokořena historicky prvním Čechem Michalem Šubrtem! Pavlo, velké díky za celý tým!.

- Epic5.cz, z.s.

Cestovní portál Travel Smart vznikl mohu jen doporučit, osobní přístup ke klientům vyzdvihuji obzvlášť. Pečlivé vyslyšení mých požadavků týkající se plánování mé cesty do Itálie bylo stoprocentní. Díky 

 

- Zdeněk

Spolupracujeme

Věříme, že je spolupráce účinnější než soutěž. Proto nám na partnerství záleží.

Mája Šrajerová

Průvodkyně Krakow, Osvětim, Wieliczka

Seznamte se s naší sympatickou průvodkyní Májou, která miluje svou práci a kromě průvodcování se věnuje i tlumočení. …Více

Petr Hirsch

Průvodce - Poutník

Specializuje se na dálkové turistické trasy, poutní cesty a poutě s historickým nebo kulturně-historicko-náboženským přesahem.
…Více

Evropská kulturní stezka sv. Cyrila a Metoděje

Evropský projekt

Cyrilometodějská stezka prezentuje soubor tras zaměřených na putování po stopách slovanských kořenů směřujících na Velehrad z různých směrů,
…Více

David Vaniš

Dovolená na jachtě

Nabízíme vám dovolenou v podobě týdenní (či násobků týdnů) plavby s kapitánem po Středozemním moři na moderní námořní jachtě-kajutové plachetnici, a to ve finančně podobné, někdy i levnější verzi dovolené. …Více

Veronika Petříková

Doprovázené putování

Milovnice přírody, pěší i horské turistiky a očarovaná kouzlem španělské poutní trasy do Santiaga de Compostela. Jejím heslem, je že důležitým krokem k uzdravení,  …Více

Aleš Rudl

Průvodce po památných a významných stromech Prahy

Váží si přírody kolem sebe a rád pátrá po nejrůznějších zajímavostech, které jsou s ní spojené. Již několik let mapuje pozoruhodné stromy Prahy a dohledává potřebné historické souvislosti.
…Více

Offroadsafari

Průvodce industriální krajinou

Průvodce Offroadsafari pravidelně pořádá expedice industriální i panenskou krajinou severozápadních Čech. Představí vám okouzlující Krušné hory protkané štolami,
…Více

Vladimír Borozan

Průvodce Černou Horou

Vlado je zkušený průvodce Černou Horou, nabízí odborný výklad v několika světových jazycích a hovoří plynně českým jazykem. Klienti si ho oblíbili především pro jeho všeobecný přehled a působivý výklad.

…Více

Travel Smart - Cestujte s námi, cestujte chytře

Nový průvodce?

Staň se naším průvodcem