Služby

Doprava - ubytování - průvodci - gastronomie - kulturní akce - zábava - tématické cesty

Naše služby se vyznačují prvotřídní kvalitou. Klientům nabízíme jen takové služby, za které jsme ochotni se postavit – tím myslíme samozřejmě také služby našich průvodců či partnerů.

Naše služby se týkají zejména těchto oblastí:

Ušijeme Vám cestu na míru – Itineráře na míru
Tématické itineráře – Aktuální nabídka
Hlídání cen letenek – Letenky
Průvodci, s kterými spolupracujeme – Naši průvodci

Rezervace ubytování

Základem několikadenních cest je bezesporu ubytování. Podle vašich možností a preferencí sestavíme nabídku ubytovacích služeb, které by odpovídaly zadaným požadavkům. Nevyhledáváme pouze hotely a penziony, ale i ubytování v soukromí, botely, hausbóty, letní domy, vily a mnohé další netradiční možnosti.

Doprava

Zajistíme vám co nejvýhodnější letenku. To samé platí u dopravy vlakem, autobusem nebo třeba lodním transferem. Dnes je již možné cestovat privátním letadlem, s tím, že by vás to finančně zruinovalo.

V naší Časové nabídky pravidelně aktualizujeme akční nabídky od dopravních zprostředkovatelů- akční letenky – speciální akce – výhodná členství.

Průvodcovské služby

Naše nabídka služeb je rozšířena také o průvodcovské služby. Průvodce je možné objednat soukromě nebo i v rámci větší skupiny. Vybíráme si tematicky zaměřené průvodce, kteří se specializují na určitou oblast a místa, která nejsou zatím sice tolik turisticky věhlasná, přesto však mají co nabídnout.

Další služby

Zajistíme Vám informace týkající se vaší cesty, od vízové povinnosti až po turistické informace o dané destinaci. Jsme stále s vámi i během vaší cesty a poradíme vám i při dopravních potížích.