Itineráře na míru

Doprava - ubytování - průvodci - gastronomie - kulturní akce - zábava - tématické cesty

„CESTA ŠITÁ NA MÍRU“

 

Vytvoříme pro vás plán cesty, a to do těch nejpodrobnějších detailů dle vašeho zájmu a preferencí. Nasloucháme vašim přáním a pečlivě zvažujeme návrh cesty tak, aby zohledňoval kvalitu služeb, rozpočet a samozřejmě vaše časové možnosti.

Podílíme se na realizaci vašich přání, a to od nabídky jednotlivých služeb, až po komplexní finalizaci vaší dovolené. To může zahrnovat letenky, ubytování, vstupenky i zajištění osobního průvodce. Podělíme se o tipy, kam se podívat, co kde zajímavého navštívit, kde se dá dobře najíst, jak se co nejlépe po městě pohybovat, případně jak funguje místní doprava.

Pokud plánujete dovolenou se svými přáteli, partnery, kamarády nebo se chystáte na firemní teambuilding, vytvoříme nabídku speciálně pro vás. Vaše přání jsou naší prioritou.

Cestovní plán sestavujeme na míru dle Vašich požadavků. Jsme zběhlí v oblasti srovnávání cen, aby vás cesta nepřišla zbytečně draho, a ušetřené peníze jste tak mohli investovat až v rámci vaší dovolené.

Nezávazná poptávka


Rezervace ubytování

Základem několikadenních cest je bezesporu ubytování. Podle vašich možností a preferencí sestavíme nabídku ubytovacích služeb, které by odpovídaly zadaným požadavkům. Nevyhledáváme pouze hotely a penziony, ale i ubytování v soukromí, botely, hausbóty, letní domy, vily a mnohé další netradiční možnosti.

Doprava

Zajistíme vám co nejvýhodnější letenku. To samé platí u dopravy vlakem, autobusem nebo třeba lodním transferem.

V rámci naší Časové nabídky pravidelně aktualizujeme akční nabídky od dopravních zprostředkovatelů: akční letenky – speciální akce – výhodná členství.

Průvodcovské služby

Naše nabídka služeb je rozšířena také o průvodcovské služby. Průvodce je možné objednat soukromě nebo i v rámci větší skupiny. Vybíráme si tematicky zaměřené průvodce, kteří se specializují na určitou oblast a místa, která nejsou zatím sice tolik turistická věhlasná, přesto však mají co nabídnout.

Další služby

Zajistíme pro Vás informace týkající se vaší cesty, od vízové povinnosti až po turistické informace o dané destinaci. Jsme stále s vámi i během vaší cesty a poradíme vám i při dopravních potížích.