Naši průvodci

Naši průvodci se specializují na ojedinělá místa a destinace. Proč? Protože dnešní cestovatel bývá náročný a uspokojit jeho potřeby není jednoduché. Jsme si toho vědomi a snažíme se vyjít vstříc rozličným přáním a požadavkům. Uvědomujeme si také, že osoba průvodce je důležitá nejen pro hladký a bezproblémový průběh cesty, ale také pro umění zaujmout a poutavě podávat informace.

Travel Smart spolupracuje s osobitými průvodci, jejichž práce je zároveň jejich koníčkem. Tento životní přístup se odráží na kladném přístupu ke klientovi, který se pro ně stává společníkem na cestě.

Pečlivě si průvodcovský tým vybíráme. Každý z našich průvodců se specializuje na určitou oblast; díky tomu se tak stává opravdovým profesionálem.

Rádi za vás společně s naším týmem zorganizujeme firemní a teambuildingové výlety. Ptáte se, co je pro to třeba udělat? Stačí vyplnit nezávazný kontaktní formulář.

Naši průvodci se specializují převážně na individuální klientelu, případně na menší skupinky. V naší aktuální nabídce výletů nabízíme mimo jiné již sestavené výlety, které organizují naši průvodci a partneři.

Cílem našich průvodců je učinit společné cesty interaktivními, poutavými, zábavnými a hravými. Vždy se můžete těšit na profesionální, zároveň však velmi přátelský a individuální přístup. Odměnou nám bude váš úsměv a vědomí toho, že jste se díky setkání s námi něco nového a zajímavého dozvěděli.

Naši průvodci

Nejsme klasickými "deštníkovými" průvodci. Chceme vám dát mnohem víc!

Pečlivě si průvodcovský tým vybíráme. Každý z našich průvodců se specializuje na určitou oblast; díky tomu se tak stává opravdovým profesionálem. Nabídka aktivit našich průvodců je navržena tak, abyste se především během vašich společných cest dobře bavili a zároveň se vnitřně obohatili.

Mája Šrajerová

Průvodkyně Krakow, Osvětim, Wieliczka

Seznamte se s naší sympatickou průvodkyní Májou, která miluje svou práci a kromě průvodcování se věnuje i tlumočení. …Více

Petr Hirsch

Průvodce - Poutník

Specializuje se na dálkové turistické trasy, poutní cesty a poutě s historickým nebo kulturně-historicko-náboženským přesahem.
…Více

Veronika Petříková

Doprovázené putování

Milovnice přírody, pěší i horské turistiky a očarovaná kouzlem španělské poutní trasy do Santiaga de Compostela. Jejím heslem, je že důležitým krokem k uzdravení,  …Více

Aleš Rudl

Průvodce po památných a významných stromech Prahy

Váží si přírody kolem sebe a rád pátrá po nejrůznějších zajímavostech, které jsou s ní spojené. Již několik let mapuje pozoruhodné stromy Prahy a dohledává potřebné historické souvislosti.
…Více

Offroadsafari

Průvodce industriální krajinou

Průvodce Offroadsafari pravidelně pořádá expedice industriální i panenskou krajinou severozápadních Čech. Představí vám okouzlující Krušné hory protkané štolami,
…Více

Vladimír Borozan

Průvodce Černou Horou

Vlado je zkušený průvodce Černou Horou, nabízí odborný výklad v několika světových jazycích a hovoří plynně českým jazykem. Klienti si ho oblíbili především pro jeho všeobecný přehled a působivý výklad.

…Více

Travel Smart - Cestujte s námi, cestujte chytře

Nový průvodce?

Staň se naším průvodcem