David Vaniš

"dovolená na jachtě"

Nabízíme vám dovolenou v podobě týdenní (či násobků týdnů) plavby s kapitánem po Středozemním moři na moderní námořní jachtě-kajutové plachetnici, a to ve finančně podobné, někdy i levnější verzi dovolené.

V podvědomí ještě mnoha lidí je zakotvena myšlenka, že dovolená na jachtě je něco nedosažitelného, ale opak je pravdou. Právě pro finanční dostupnost plavby na jachtě, kouzla tohoto způsobu dovolené i pro relativně snadné získání kapitánského průkazu zažívá jachting obrovský rozmach. Námořní jachting skýtá množství nových nezapomenutelných zážitků.

Lokality:

Jadran je nám nejblíže svou dostupností a nabízí dobré podmínky a bezkonkurenční zázemí pro jachting, ať už ve vás zanechá dojmy z prožití jedné netradiční dovolené na palubě jachty, nebo se stane výchozím popíchnutím pro „plavby snů“ po mořích jiných a větších. 

Řecko vás naláká svým prostorem, autenticitou, zátokami s dlouhými písčitými plážemi, antickými památkami. Přeplavby z Itálie do Chorvatska a zpět bývají sportovnějšího rázu.

Plavby jsou dle přání přizpůsobeny jak pro otrlé námořníky s potřebou trocha adrenalinu, tak i pro klidnou pohodovou dovolenou pro rodiny s dětmi.

"Plavba podle vašeho gusta"

Jak bude cela plavba probíhat je individuální, záleží jen na vašich preferencích

Jak se dostat na palubu

 

Plavby probíhají na plachetnici Bavaria 36 „Mala Tonka“ z mariny ACI Split (HR), eventuálně na jakékoliv jiné charterové jachtě. V druhém případě jsme zde od toho, abychom vám zajistili pronájem nejvhodnější jachty od prověřené charterové společnosti. Klademe též důraz na výběr jachty.

Charterové jachty jsou typizovány (od těch nejmenších po ty největší) pro 5-12 osob včetně kapitána. Obecně vychází nejlevněji (na osobu) jachta pro 8 osob včetně kapitána.

Týdenní plavby probíhají od 1. 4. – 28. 10. 2017

Kapitán David zdolal více než 20 tisíc námořních mil

Varianty pro účast na plavbách jsou možné takto:

  • Máte svoji posádku v počtu 4-11 osob.
  • Máte svoji posádku v počtu menším jak 4 osoby a je potřeba posádku doplnit. . V takovém případě je zajištěna jachta a zbytek posádky se doplní například v podobě inzerce v naší facebookové skupině Travel Smart: Cestujeme spolu.
  • Nemáte posádku a rádi byste se připojili k některé z plaveb? V tom případě nás kontaktujte, uveďte počet osob a zejména možné termíny, kdy se můžete plavby účastnit. Je velká pravděpodobnost, že se sejde více jedinců a složí se tak kompletní posádka.

Nezávazná poptávka