Veronika Petříková

Terapie chůzí

Milovnice přírody, pěší i horské turistiky a očarovaná kouzlem španělské poutní trasy do Santiaga de Compostela. Jejím heslem, je že důležitým krokem k uzdravení, 

ať už na fyzické či psychické úrovni, je přijetí zodpovědnosti za vlastní život, s čímž také souvisí etická témata. Svým klientům může nabídnout jednu z nejdůležitějších věcí – skutečné naslouchání jejich příběhuBez soudů a předsudků.

Příroda a chůze dodává osobní terapii zcela nový rozměr. V přírodě býváme více otevření novým podnětům, což napomáhá řešení našich životních situací. Příroda s námi komunikuje prostřednictvím symbolů, které přímo souvisí s řešeným tématem anebo s tím, co klient právě prožívá. Právě díky tomu se velmi často dostavují právě v přírodě a během terapie chůzí momenty prozření.

Úlohou Veroniky Petříkové je provést vás nejen krajinou vnější, ale především tou vnitřní. Naslouchání, propojování souvislostí a pokládání otázek jsou tím, čím se vás bude snažit nasměrovat k odpovědím, které jsou jen vaše. Veronika zastává takový přístup, který nenabádá k tomu, co má klient vidět. Naopak se snaží o to, aby si klient našel odpověď vlastní, a těší se na společně strávené chvíle i společná dobrodružství.

Zajímavosti

  • Hned třikrát prošla známou španělskou poutní cestuCamino de Santiago
  • Je autorkou e-booku„Camino: Cesta jako tvá učitelka“
  • Pořádá veřejné výlety na své facebookové stránce „Do přírody
  • Její sen je procestovat Jižní Ameriku
  • Motto: „Život je cesta, která nás vede domů.“

Mám zájem o doprovázené putování

Chcete se dozvědět více o doprovázeném putování? Napište nám!

Sestavíme vám program na přání.

 

Nezávazná poptávka